LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 11811461
nr 1181 1461
WALL LAMP
1940s, bemålat gips. Height: 40, wear.
1940-tal, bemålat gips. Höjd: 40
Condition: slitage
SEK 200
Monday May 7 2018
at 19:54:04
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)